• SUKCESY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „WORLD OF LANGUAGES KIDS”

• W dzień zakończenia roku szkolnego czyli w piątek 24-go czerwca 2022r. dotarła do naszej szkoły długo wyczekiwana przesyłka od wydawnictwa SYNAPSA. W kopercie otrzymaliśmy dyplomy, nagrody oraz informację na temat wyników konkursu z języka angielskiego, który uczniowie pisali pod koniec kwietnia pod kierunkiem pani Doroty Wybranowskiej. Okazało się, że wśród 9 uczniów biorących w nim udział aż pięcioro zajęło I miejsca w swoich kategoriach klasowych, uzyskując 100% poprawnych odpowiedzi. Zwycięzcami zostali:  Jan Stawarski z klasy II, Jan Szpindor z kl. III oraz Weronika Bochenko, Klaudia Puhacz i Bartłomiej Stawarski – kl. VI. Pozostali uczniowie także osiągnęli dość dobre wyniki zajmując wysokie lokaty. II miejsce i dyplom laureata zdobył Szymon Kudyk z kl. VI oraz Piotr Szpindor z kl. VII. Tomasz Tyrka z kl. VIII zajął III miejsce, a na IV miejscu uplasowała się Gabriela Sachajko z kl. III. Konkurs miał formę testu i składał się z 2 części: zadań leksykalno-gramatycznych oraz zadań sprawdzających rozumienie tekstów pisanych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• WYCIECZKA DO „PARKU TRAMPOLIN FORT JUMP” W ZAMOŚCIU

• Dnia 20 czerwca 2022r. uczniowie klas IV-VI wraz z panią Moniką Zwolan i panią Joanną Przekocińską wyjechali do Zamościa. Głównym celem były atrakcje w  Parku Trampolin Fort Jump, gdzie mieliśmy zarezerwowane 2 godziny na zabawę na trampolinach. Wyposażeni w stroje sportowe i zaopatrzeni w skarpetki antypoślizgowe weszliśmy na halę z rozmaitymi trampolinami. Najpierw, wzięliśmy udział w krótkiej rozgrzewce, a potem w szkoleniu, przeprowadzonym przez pana instruktora, który czuwał nad naszym bezpieczeństwem. Następnie po zakończeniu naszego pobytu w Parku Trampolin, wyruszyliśmy busem na Starówkę aby się posilić po wspólnych zabawach. Tam zjedliśmy pizzę w restauracji „Skarbiec Wina”, a następnie poszliśmy na lody do lodziarni „Bosko”. Pełni wrażeń po wycieczce wróciliśmy busem do szkoły.

• UCZNIOWIE Z KLASY VII I VIII W PARKU TRAMPOLIN

• Dnia 13 czerwca 2022r. klasy VII i VIII wraz ze swoimi wychowawcami, panią Dorotą Wybranowską i panią Anną Piłat udały się do parku trampolin „Fort Jump”, mieszczącego się przy ulicy Szczebrzeskiej 55 w Zamościu. Głównym celem wyjazdu była integracja młodzieży oraz rozwijanie sprawności fizycznej uczniów. Na miejscu musieliśmy się przebrać w stroje sportowe, zanim weszliśmy na halę z rozmaitymi trampolinami. Najpierw, wzięliśmy udział w krótkiej rozgrzewce, a potem w szkoleniu, przeprowadzonym przez 2 panów instruktorów, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem. Po niespełna dwóch godzinach skakania i beztroskiej zabawy wyruszyliśmy busem na Starówkę. Tam zjedliśmy pizzę w restauracji „DaGrasso”, a następnie poszliśmy na lody do pobliskiej lodziarni „Bosko”. Zmęczeni ale zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy busem do szkoły.